Minden kategória
EN

OTDR

Kezdőlap> Termékek > OTDR

  • https://www.tribrer.com/upload/product/1666577777849462.jpg
  • https://www.tribrer.com/upload/product/1666577776185843.jpg
  • https://www.tribrer.com/upload/product/1666577780816345.jpg
  • https://www.tribrer.com/upload/product/1666577780662847.jpg
  • https://www.tribrer.com/upload/product/1666577781860517.jpg

APL-2 plusz OTDR

7 hüvelykes multi-touch képernyő és beépített OLS, VFL és OPM funkciók.

Teljesítse az összes lehetséges igényét!

Kapcsolat
  • Leírás
  • Rendelési információk
  • Vizsgálat
  • Letöltések
  • Videó

Beépített OLS, VFL és valós idejű felügyeleti OPM

7 hüvelykes színes LCD, Multi-touch képernyő

Több hullámhosszú tesztelés és megjelenítés

Térképhivatkozás Pass/Fail funkcióval

Befecskendezési/fogadó szál beállításainak beállítása

OTDR csatlakozó önellenőrzés

LCD7 hüvelykes színes LCD, Multi-touch képernyő
ConnectorFC/PC(850/1300/1310/1550), FC/APC (1625) cserélhető adapter vagy testreszabható
Min. Távolság felbontás0.1m
Veszteségfelbontás (dB)0.001
Távolság bizonytalansága (m)±(0.8+0.005% * tesztelési távolság + felbontás)
OPM funkció+26~-50dBm, 850/1300/1310/1490/1550/1625nm, FC or SC adapter
VFL funkció10mW
OLS funkcióugyanazok a hullámhosszak és csatlakozók, mint az OtdR
Tárolás>10000 találat (SOR vagy PDF)
Akkumulátor7.4V/4.6AH Újratölthető lítium-ion akkumulátorok
Méret246.5mm * 173.5mm * 70mm
SúlyMintegy 1.55 kg
Tárolási hőmérséklet-20 -- +60 , < 90%RH
Működési hőmérséklet-10 -- +50 , < 90%RH
OtdR modul  EDZ/ADZImpulzus szélesség
1310nm / 1550nm

AOR502A

AOR502B

AOR502C

40 / 38dB

43 / 41dB

45 / 43dB

1 / 6m

0.5 / 3m

0.5 / 3m

5ns ~ 20µs

3ns ~ 20µs

3ns ~ 20µs

1310nm/1550nm/1625nm

1625 nm PON szűrővel

AOR502P1

AOR502P3

AOR502P4

40/38 / 36dB

43/41 / 40dB

45/43 / 43dB

1 / 6m

0.5 / 3m

1.5 / 7m

5ns ~ 20µs

3ns ~ 20µs

3ns ~ 20µs

850nm / 1300nmAOR502M126 / 26dB1.5 / 7m5ns~1µs/5ns~5µs
850/1300/1310/1550nmAOR502A-M126/26/40/38 dB

MM: 1.5/7 m

SM: 1/6 m

5ns-1µs/5ns-5µs@MM

5ns~20µs@SM

Max.5 hullámhossz testreszabása egy egységben    

Megjegyzés: Csak 1625 nm szűrővel tesztelheti az aktív szálat! Másokat az aktív rostok károsíthatnak.


Standard
Név nélküli-1

APL-2 plus

2

Utasítási CD Kezelő CD

3

Kalibrációs tanúsítvány

4

AC kábel

5

AC / DC adapter

20200529135026_252

Hordtáska

Választható
o7

FCU=FC/UPC

FCA=FC/APC

o8

SCU=SC/UPC

SCA=SC/APC

o9

LCU=LC/UPC

20210425170354_816

STU=ST/UPC

Kapcsolatfelvétel
Bizonyítvány

20180627112919_943


Forró kategóriák

tetejére