Minden kategória
EN

OTDR

Kezdőlap> Termékek > OTDR

  • https://www.tribrer.com/upload/product/1666581144225017.jpg
  • https://www.tribrer.com/upload/product/1666581145559245.jpg
  • https://www.tribrer.com/upload/product/1666581145317802.jpg
  • https://www.tribrer.com/upload/product/1666581145386230.jpg

Mini OTDR TB-620

3.2 hüvelykes színes LCD és beépített VFL, OPM és OLS

Kapcsolatfelvétel
  • Leírás
  • Rendelési információk
  • Vizsgálat
  • Letöltések

Mini OTDR TB-620

  • Beépített OLS, VFL és OPM;
  • 3.2 hüvelykes színes LCD;
  • Automatikus egygombos teszt;
  • Bemeneti fény automatikus érzékelése és védelme;
  • A humanizált OTDR szoftver részletes tesztjelentéseket biztosít;
  • Kézi kialakítás, könnyű és hordozható

Leírás

Hullámhossz1310nm / 1550nm 
Dynamic Range22 / 20dB
Távolság beállításaMax. 80 km
OtdR csatlakozóFC/UPC vagy testreszabott
Impulzus szélesség5ns ~ 10us
Az idő mérése5 ~ 180s
Csillapítási holt zóna8m
Esemény holt zóna3m
LCD3.2 hüvelykes LCD
OPM funkció+26~-50dBm, 850/1300/1310/1490/1550/1625nm, 2.5mm UPP
VFL funkció1mW
TárolásBelső memória vagy TF kártya (opcionális)
Kommunikációs interfészMicro USB*1
Akkumulátor3.7 V, 2400 mAh lítium polimer akkumulátor
Üzemi hőmérséklet0 ~ + 50 ℃
Tárolási hőmérséklet-20 ~ + 70 ℃
Relatív páratartalom
Súly333g
Méret168mm * 95mm * 38mm

Tartozékok / Kiegészítők

  • hordtáska

  • Kalibrációs tanúsítvány

  • Kézikönyv

  • CD

  • AC / DC adapter

  • Csomagolásában

Standard
  • TB-620-FCU, OTDR FC/UPC csatlakozó
  • TB-620-SCU, OTDR SC/UPC csatlakozó
  • TB-620-SCA, OTDR SC/APC csatlakozó


Kapcsolatba lép velünk

Forró kategóriák

tetejére